В Умані обговорили перспективи аграрної галузі Черкащини на 2018 рік

0
920

Аграрний сектор був і залишається стратегічно важливим для економічного розвитку нашої країни. Тому вирішення проблем, з якими стикаються аграрії в сучасних умовах має пріоритетне значення та не залишається поза увагою представників влади як на обласному, так і районному рівнях, повідомляє Уманська РДА.

Тож 16 січня за ініціативи Черкаської обласної державної адміністрації та підтримки Уманської райдержадміністрації на базі Громадської спілки «Всеукраїнська Аграрна Рада» (м. Умань) відбулася кущова нарада з аграріями Черкаської області. Метою даної зустрічі було спільно обговорити актуальні питання, які сьогодні життя ставить перед сільськогосподарськими виробниками, обмінятися досвідом та скоординувати зусилля на подальший розвиток агросектора.

У нараді взяли участь голова районної державної адміністрації Євгеній Данченко, начальник управління агропромислового розвитку Черкаської облдержадміністрації Ігор Колодка, голова ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» Андрій Дикун, заступник голови

ГС «Всеукраїнська Аграрна Рада» Михайло Соколов та спеціалісти спілки, директор Першого українського сільськогосподарського кооперативу (ПУСК) Олександр Буюклі, юрист юридичної компанії ОМП Сергій Мірошниченко, начальники та спеціалісти управлінь агропромислового розвитку Уманського, Христинівського, Маньківського, Монастирищенського, Тальнівського та Жашківського районів, керівники сільськогосподарських підприємств та фермерських господарств області.

Основні питання порядку денного стосувалися розкриття суті важливих питань, що на даний час цікавлять та тривожать аграріїв: державна підтримка аграрної галузі в 2018 році, перспективи запровадження та можливі моделі ринку землі в Україні, особливості реєстрації договорів оренди землі та останні зміни у законодавстві, методи унеможливлення подвійної реєстрації земельних ділянок, діючі інструменти захисту від земельного рейдерства, а також переваги розвитку кооперації як спосіб збільшення прибутковості та ефективності малих та середніх аграрних підприємств.

Голова Уманської районної державної адміністрації Євгеній Данченко відмітив важливість розвитку аграрного сектору для економіки Уманського краю і Черкащини загалом.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я