В Умані підрядник привласнив майже 85 тис. грн бюджетних коштів

0
311

4 лютого Уманською місцевою прокуратурою було затверджено та скеровано до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно директора ТОВ «Укрбудспецмонтаж» за обвинуваченням у привласненні майже 85 тисяч гривень бюджетних коштів.

Генерального директора «Укрбудспецмонтажу» обвинувачують у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем).

«52-річний чоловік, обіймаючи посаду генерального директора ТОВ «Укрбудспецмонтаж», достовірно знаючи про невідповідність між фактично виконаними обсягами підрядних робіт та обсягами вказаними в Актах приймання виконання будівельних робіт, підписав вказані акти та надав їх до відділу житлового господарства Уманської міської ради», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Внаслідок дій директора «Укрбудспецмонтажу» державним інтересам заподіяно шкоду у вигляді матеріальних збитків на загальну суму 84 тис. 918 грн.

Прокуратурою вживаються всі заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідка.

Санкція ч. 2 ст. 191 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк від трьох до п’яти років або позбавлення волі на строк від трьох до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я