В Умані поліцейські затримали псевдомінера – ВІДЕО

0
1108

Повідомлення про замінування одного з готелів Умані надійшло до поліції 21 січня цього року. На місце події було направлено особовий склад уманської поліції, кінолога з собакою та працівників вибухотехнічної служби. На місці події фахівці обстежили будівлю готелю та прилеглу територію, але небезпечних предметів чи підозрілих речовин не знайшли.

Проведеними оперативно-розшуковими заходами, правоохоронці встановили чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про замінування. Ним виявися 31-річний мешканець Миколаївської області. Поліцейським затриманий пояснив, що готель було заблоковано невідомими людьми, а в номері готелю залишились його речі. Тому він здійснив вказаний дзвінок, щоб потрапити до готелю та забрати свої речі.

За даним фактом Уманським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

В Умані правоохоронці затримали псевдомінера (ВІДЕО)Повідомлення про замінування одного з готелів Умані надійшло до поліції 21 січня цього року. На місце події було направлено особовий склад уманської поліції, кінолога з собакою та працівників вибухотехнічної служби. На місці події фахівці обстежили будівлю готелю та прилеглу територію, але небезпечних предметів чи підозрілих речовин не знайшли.Проведеними оперативно-розшуковими заходами, правоохоронці встановили чоловіка, який надав неправдиве повідомлення про замінування. Ним виявися 31-річний мешканець Миколаївської області. Поліцейським затриманий пояснив, що готель було заблоковано невідомими людьми, а в номері готелю залишились його речі. Тому він здійснив вказаний дзвінок, щоб потрапити до готелю та забрати свої речі.За даним фактом Уманським відділом поліції відкрито кримінальне провадження за частиною 1 статті 259 (Завідомо неправдиве повідомлення про загрозу безпеці громадян, знищення чи пошкодження об’єктів власності) Кримінального кодексу України. Триває досудове розслідування.

Publié par Уманський Відділ sur vendredi 2 février 2018

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я