В Умані поліцейські зловили двох п’яних водіїв

0
803
Поліцейські провели профілактичне відпрацювання Умані, Жашківського та Маньківського районів. Було виявлено десять водіїв, які порушили правила дорожнього руху, двоє з яких керували транспортними засобами в стані сп’яніння. На порушників складено відповідні адміністративні матеріали.

Працівники Уманського відділу поліції здійснили відпрацювання міста Умані, Жашківського та Маньківського районів. Під час відпрацювання основна увага була спрямована на дотримання водіями правил дорожнього руху.

В ході відпрацювання поліцейськими було виявлено 10 водіїв, які порушили правила дорожнього руху. Відносно двох водіїв було складено адміністративні протоколи за ст. 130 КУпАП (Керування транспортними засобами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції), за що передбачено накладення штрафу у розмірі шестисот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я