В Умані пройде Чемпіонат України з боксу серед школярів

0
511

З 11 по 16 червня в місті Умань проходитиме Чемпіонат України з боксу серед школярів 2005-2006 років народження.

Організацією турніру займається Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти та науки України спільно з Всеукраїнською федерацією студентського боксу.

У Чемпіонаті України з боксу братимуть участь школярі 2005-2006 років народження з усіх областей України та міста Київ.

Турнір проходитиме на базі спорткомплексу Уманського державного педагогічного університету за адресою: вулиця Садова, 28.

Метою проведення змагань є широке залучення населення до занять фізичною культурою та спортом. Також турнір покликаний популяризувати бокс та підвищувати рівень майстерності спортсменів.

За результатами Чемпіонату України буде відібрано найсильніших спортсменів, які увійдуть до складу збірної України для участі у Чемпіонатах Європи та міжнародних змаганнях.

12 червня відбудеться урочисте відкриття змагань. З 12 по 14 червня проходитимуть попередні двобої. 15 червня відбудуться півфінальні бої. На 16 червня заплановано фінальні поєдинки, нагородження призерів та від’їзд команд.

Організатори попереджають, що програма є орієнтовною та може бути змінена. Детальний графік проведення змагань буде опубліковано 11 червня.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я