В Умані пройде Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва

0
20

15 березня у місті Умань відбудеться Всеукраїнський фестиваль-конкурс хореографічного мистецтва «Мальовнича Україна». Організатором заходу виступає Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини.

До участі у фестивалі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх шкіл та гімназій, а також студенти коледжів, ліцеїв, училищ та учасники творчих колективів. Про це йдеться на сайті факультету мистецтв УДПУ.

У якості конкурсного номера допускаються хореографічні номери всіх напрямів та жанрів (народний танець, класичний танець, сучасний танець, бальний танець, естрадний танець).

Виступи учасників будуть оцінювати професійні фахівці з-поміж викладачів кафедри хореографії і художньої культури УДПУ. Детальніше про умови участі за посиланням.

За словами організаторів, фестиваль «Мальовнича Україна» покликаний об’єднати дітей та молодь за допомогою мистецтва танцю. Метою заходу є підвищення рівня соціальної активності молоді, відродження української культури та популяризація аматорської творчості.

Фестиваль «Мальовнича Україна» розпочнеться об 11:00 в актовому залі нового корпусу УДПУ за адресою: м. Умань, вул. Садова, 28.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я