В Умані пройде загальноміська благодійна акція «Дитяче серденько, живи!»

0
101

З 1 по 30 квітня в Україні у чотирнадцятий раз проходитиме благодійна акція «Серце до серця». Жителі Умані щороку долучаються до збору коштів, аби придбати необхідне обладнання для міської дитячої лікарні. Зокрема, у 2017 році уманчани зібрали 17 тисяч 396 гривень, а у 2018 році ― 20 тисяч 123 гривні.

Гасло Всеукраїнської акції «Серце до серця» у 2019 році ― «Дитяче серденько, живи!». Зібрані кошти підуть на закупівлю кардіологічного медичного обладнання для Уманської дитячої міської лікарні. Про це йдеться у сюжеті телеканалу «Умань».

Наразі в Умані відбувається підготовка до проведення заходів у рамках акції «Серце до серця». Цього року планується залучити до збору коштів якнайбільшу кількість людей.

Зокрема, відбудуться такі загальноміські заходи як:

  • фестиваль «Почуй, побач»;
  • фестиваль «Молодь обирає здоров’я»;
  • вулична акція для залучення волонтерів.

Крім того, до закладів вищої та професійно-технічної освіти буде направлено інформаційні листи з проханням провести заходи для збору коштів.

У закладах загальної середньої освіти міста відбудуться інформаційні хвилинки, під час яких дітей ознайомлять з умовами проведення акції. Також у школах заплановано виставки малюнків та плакатів на дану тему.

Скриньки для збору коштів будуть встановлені у бібліотеках, музеях та навчальних закладах міста Умань.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я