В Умані пройшли навчання з пожежної безпеки для посадовців

0
28

26 лютого в Умані відбулися навчання з пожежної безпеки. Заходи проходили на базі міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді. До участі були запрошені посадові особи, зобов’язані виконувати заходи пожежної безпеки, та працівники, робота яких пов’язана з підвищеною небезпекою.

Навчання з пожежної безпеки відбулися згідно з планом роботи відділу освіти Уманської міської ради на 2018/2019 навчальний рік.

На захід було запрошено майстра виробничого навчання циклу практичної підготовки курсів удосконалення керівних кадрів Палажченко В. І.

В Умані пройшли навчання з пожежної безпеки для посадовців

Присутнім розповіли про основні вимоги нормативно-правових актів та документів з питань пожежної безпеки. Також учасники заходу дізналися про порядок використання первинних засобів пожежогасіння та дії під час виникнення пожежі.

«Кінцевим етапом навчання був диференційний залік (тестування) з метою перевірки знань, здобутих слухачами, та їх уміння самостійно діяти у випадку надзвичайної ситуації», ― зазначили у відділі освіти Уманської міської ради.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я