В Умані провели правовий лікбез для освітян та комунальників

0
9

У місті Умань тривають навчання з питань дотримання трудового законодавства для керівників та працівників державних установ та комунальних підприємств. Семінари на тему «Забезпечення дотримання трудового законодавства» проводить відділ аудиту та фінансового контролю Уманської міської ради.

Нещодавно один з таких семінарів відвідали керівники та працівники відділу освіти Уманської міської ради та комунального підприємства «Уманьтеплокомуненерго». Про це йдеться на сайті Уманської міської ради.

В Умані провели правовий лікбез для освітян та комунальників

За словами начальника відділу аудиту та фінансового контролю Тамари Білоус, між очолюваним нею відділом і роботодавцями вже налагоджена співпраця. Зокрема, стосовно надання роз’яснень та консультацій щодо додержання законодавства про працю.

Проте під час навчання усіх присутніх повторно ознайомили з порядком укладання трудових договорів, веденням та обліком трудових книжок та терміном виплати заробітної плати найманим працівникам. Учасники семінарів оновили свої знання щодо дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці та обговорили характерні приклади застосування вказаних вимог на підприємстві.

В Умані провели правовий лікбез для освітян та комунальників

«Також звернено увагу уповноважених посадових осіб на відповідальність за недотримання трудового законодавства, що передбачена статтею 265 Кодексу України про працю», ‘― зазначається на сайті Уманської міської ради.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я