В Умані рятувальники провели навчання у міському Будинку культури

0
368

14 червня рятувальники уманської державної пожежно-рятувальної частини провели тактико-спеціальне навчання у місцевому Будинку культури.

Під час навчань рятувальники відпрацювали організацію та тактику гасіння пожеж в культурно-видовищних закладах, прийоми рятування людей, а також взаємодію пожежно-рятувальних підрозділів та адміністрації об’єкту щодо евакуації персоналу та матеріальних цінностей.

Даний об’єкт для проведення навчання було обрано не випадково, адже тут можливе перебування великої кількості людей, близько 900 глядачів.

Особовим складом підрозділу було проведено розстановку сил та засобів, передбачених для ліквідації подібних пожеж, здійснено оперативне розгортання із прокладенням магістральних та робочих ліній.

Завдяки злагодженим діям бійців ДСНС у складі ланки газодимозахисників здійснено розвідку та евакуацію потерпілих з послідуючою локалізацією та ліквідацією умовної пожежі, що за задумом виникла на сцені глядацької зали

Підбиваючи підсумки, керівництво навчань відмітило, що наявність достатньої кількості  пожежних кранів та пожежної водойми на об`єкті, значно покращує та пришвидшує оперативність пожежогасіння.

).jpg

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я