В Умані шукають художників та літераторів для участі у Всеукраїнському фестивалі

0
12

У місті Умань оголосили конкурсний відбір кращих художників та літераторів. Переможці візьмуть участь у Всеукраїнському фестивалі «Тараса пензлі оживають». Захід відбудеться у червні в селі Шевченкове на Черкащині, де жив і творив Тарас Григорович Шевченко. У рамках фестивалю пройдуть художній та літературний пленери.

«Фестиваль “Тараса пензлі оживають” ― це прекрасна можливість вдосконалити професійну майстерність, отримати майстер-класи від відомих художників та літераторів, а також відвідати цікаві екскурсії», ― зазначили організатори фестивалю.

До участі у відборі запрошуються творчо обдаровані особистості віком від 14 до 19 років, які прагнуть вдосконалити своє вміння у сферах мистецтва та літератури.

Щоб взяти участь у художньому пленері необхідно до 10 травня надіслати конкурсну роботу на тему «Знакові події в історії України» за адресою: 18000, м. Черкаси, вул. Благовісна, 170; Черкаський міський будинок культури імені І. Кулика, арт-студія «Глорія». Контактна особа: Чуприна Ганна Юріївна, тел. 063 389 27 76 (або залишити черговому).

Для участі у літературному пленері потрібно до 10 травня надіслати конкурсну роботу на тему «Ну щоб здавалося слова…» на електронну пошту kaflit@ukr.net. Контактна особа: Галаєва Оксана Миколаївна, тел. 096 662 59 53.

Конкурсантів, які отримають найвищі бали, запросять до участі у другому етапі конкурсу.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я