В Умані шукають кандидатів на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру»

0
405

Виконавчий комітет Уманської міської ради опублікував проект рішення щодо конкурсу на посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру». У документі пропонується затвердити Положення про проведення конкурсу на вказану посаду.

Згідно з Положеннями, посаду директора «Інклюзивно-ресурсного центру» зможе обіймати особа, яка має вищу освіту ступеня магістра за спеціальністю «Спеціальна освіта» («Корекційна освіта», «Дефектологія») або «Психологія» («Практична психологія»).

Обов’язковою вимогою є стаж роботи не менше п’яти років за фахом, а також організаторські здібності. Фізичний і психічний стан кандидата не повинен перешкоджати виконанню професійних обов’язків.

Довідка.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» знаходиться за адресою: місто Умань, вулиця Костельна, 12. У Центрі можуть пройти реабілітацію та корекцію розвитку діти з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

Кваліфікований супровід дітей здійснюють три вчителі-логопеди, два вчителі-дефектологи, два практичні психологи та вчитель лікувальної фізкультури.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я