В Умані шукають охочих піти на військову службу за контрактом

0
616

Уманський об’єднаний міський військовий комісаріат оголосив набір на військову службу за контрактом до 95-ої окремої Житомирської десантно-штурмової бригади та 12-го окремого танкового батальйону оперативного командування «Північ» (смт. Гончарівське).

Новобранцям обіцяють стабільне грошове забезпечення від 10 тис. 200 грн. Також гарантовано збереження місця роботи, посади та середньомісячної заробітної плати за основним місцем роботи при укладенні (продовженні) контракту.

В Уманському ОМВК зазначили, що 2017 році збільшено щомісячну грошову надбавку військовослужбовцям за виконання бойових завдань в АТО на лінії бойового зіткнення. Наразі надбавка становить 10 тис. грн на першій лінії та 4,2 тис. грн на другій лінії.

Крім того, впроваджено щомісячну надбавку для особового складу Сил спеціальних операцій близько 2,5 тис. грн та преміювання особового складу чергових підрозділів ракетних військ і артилерії 1,3 тис. грн щомісяця. Також майбутнім військовослужбовцям обіцяють:

  • забезпечення службовим житлом;
  • можливість безкоштовно отримати вищу освіту у вищих військових навчальних закладах без відриву від служби (за заочною формою навчання) для отримання освіти, спорідненої з цивільною;
  • щорічну матеріальну допомогу на оздоровлення;
  • пільгове санаторно-курортне лікування військовослужбовців та членів їх сімей;
  • безкоштовне лікування в закладах МОУ;
  • грошову компенсацію за винаймання житла та харчування;
  • одноразову грошову допомогу в розмірі 15000 грн при підписанні першого контракту.

12-й окремий танковий батальйон оперативного командування «Північ» буде сформований у с. Гончарівське Чернігівського району. Нова військова частина не входить до складу 1 окремої танкової Сіверської бригади і є повністю самостійним підрозділом.

Наразі триває отримання бойової техніки, озброєння та військово-матеріальних запасів. Військова частина буде сформована виключно військовослужбовцями військової служби за контрактом.

За довідками можна звертатись в Уманський ОМВК з 8:00 до 17:00 години за адресою: м. Умань, вул. Грушевського 12, кімната № 6. Телефони для довідок: (04744)3-07-56, (063)02-03-888.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я