В Умані відбулась нарада з питань діяльності громадських формувань

0
622

Метою наради стали зміни в законодавстві щодо реєстрації та діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку.

Нарада за участю керівництва районного відділення поліції, представників Уманської райдержадміністрації, представника Державного реєстру, сільських голів та командирів громадських формувань Уманського району пройшла в приміщенні Уманського районного відділення поліції.

В Умані відбулась нарада з питань діяльності громадських формуваньНа нараді було розглянуто зміни до Закону України «Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань». Даними законами було внесено чимало суттєвих змін до діючого законодавства у сфері реєстрації громадських формувань та додатково визначено коло уповноважених службових осіб, яким дозволено віддавати конкретні доручення членам громадського формування та надання прав щодо примусового припинення діяльності громадських формувань в разі порушення ними вимог чинного законодавства.

В Умані відбулась нарада з питань діяльності громадських формуваньВ зв’язку із змінами в законодавстві щодо реєстрації та діяльності громадських формувань, було вирішено питання щодо перереєстрації в найкоротший термін 51 громадського формування, які діяли на території Уманського району, у Державному реєстрі, що надасть можливість членам громадських формувань належним чином здійснювати свою діяльність та надавати допомогу поліції по забезпеченню правопорядку на територіях обслуговування.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я