В Умані відбулася нарада керівників правоохоронних органів

0
72

8 серпня в місті Умань відбулася координаційна нарада під головуванням керівництва Уманської місцевої прокуратури за участю керівництва Уманського МРВ УСБУ в Черкаській області, Уманського відділу поліції та його територіальних відділень, Управління захисту економіки, фіскальної служби Уманського, Христинівського, Монастирищенського, Жашківського та Маньківського районів.

Під час наради було розглянуто стан правопорядку, протидії злочинності та корупції на території, що перебуває під юрисдикцією Уманської місцевої прокуратури за підсумками роботи впродовж першого півріччя 2019 року.

Зокрема, було підбито підсумки спільної діяльності правоохоронних органів у запобіганні та протидії злочинності, у тому числі організованим її формам, і корупції на території, що перебуває під юрисдикцією Уманської місцевої прокуратури за вказаний період.

В Умані відбулася нарада керівників правоохоронних органів
OLYMPUS DIGITAL CAMERA

«Впродовж 6 місяців 2019 року завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам вдалося зменшити кількість злочинів проти життя та здоров’я, проти громадського порядку та моральності, злочинів проти власності, зокрема грабежів. Також спостерігається тенденція до зменшення кількості вчинених злочинів у сфері службової діяльності та вчинених групою осіб», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року збільшилася результативність розслідування органами Національної поліції кримінальних проваджень про кримінальні корупційні правопорушення. До суду скеровано 5 обвинувальних актів (проти 3 за перше півріччя 2018 року).

Також у першому півріччі 2019 року було досягнуто зрушень щодо розслідування кримінальних правопорушень про злочини у земельній сфері. Так, до суду скеровано 3 обвинувальних акти (проти 1 за перше півріччя 2018 року).

Під час наради було окреслено коло проблемних питань, у вирішенні яких правоохоронці повинні вжити першочергових заходів. Зокрема, це профілактика окремих категорій кримінальних правопорушень, у тому числі злочинів проти життя і здоров’я особи, майнових злочинів, які в структурі злочинності становлять більшу частину всіх облікованих злочинів, та протидія кримінально-караній корупції під час використання бюджетних коштів, привласненні земель, у першу чергу серед державних службовців вищих категорій, та найбільш небезпечних діянь, пов’язаних з безпосереднім отриманням матеріальних благ.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я