В Умані відбувся II відкритий чемпіонат Черкащини з багатоповторного жиму

0
624

Змагання проходили у спортивному залі Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Організаторами турніру виступили факультет фізичного виховання УДПУ та Федерація багатоповторного жиму України. Чемпіонат проходив з метою відбору кращих спортсменів на Кубок України, який відбудеться 29 квітня в місті Вінниця.

Випробувати свою силову витривалість на змагання приїхали спортсмени з Черкаської, Вінницької, Херсонської, Кіровоградської і Одеської областей, серед яких 4 Майстри спорту Міжнародного класу, 8 Майстрів спорту України та 4 кандидати в Майстри спорту України, які підняли змагання на дуже високий рівень. Приємно, що саме у цих змаганнях взяли участь нові спортсмени, які дебютували і показали гарні результати.

Збірну команду Уманського педуніверситету представляли майстер спорту Міжнародного класу Сергій Ільченко, майстри спорту України Андрій Семенов та Василь Кабак, дебютанти Марина Кривуша та Максим Маломуж.У підсумку змагань в номінації штанги 25 кг серед жінок перше місце посіла Марина Кривуша з результатом 71 повторення. У номінації штанги 55кг серед юніорів з результатом 90 повторів перше місце зайняв Василь Кабак. У номінації штанги 125кг результатом 30 повторень перше місце посів Сергій Ільченко.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я