В Умані відбувся тренінг на тему паломництва та хасидизму

0
190

11 жовтня у готельно-ресторанному комплексі «Фортеця» в Умані пройшов цикл тренінгів для представників громадськості на тему паломництва та хасидизму. Організаторами заходу виступили представники проєкту «ReHerit: спільна відповідальність за спільну спадщину».

Зокрема, до організації тренінгів долучилися: Центр міської історії (м. Львів), Лабораторія міського простору (м. Львів) та відділ культури Уманської міської ради. У заході брали участь історики, краєзнавці, освітяни та медики, психологи, представники міської влади та ЗМІ.

В Умані відбувся тренінг на тему паломництва та хасидизму

Проєкт «ReHerit» націлений на роботу з осмислення культурної спадщини для економічного, туристичного та освітнього розвитку Умані, Львова та низки міст України. Його метою є налагодження комунікації між органами влади, громадськими організаціями та ініціативами.

«Серед інших міст України за масштабністю паломництва Умань посідає провідне місце, тому координатори проєкту для досліджень обрали саме його», ― зазначили у виконавчому комітеті Уманської міської ради.

В Умані відбувся тренінг на тему паломництва та хасидизму

Учасники торкалися важливих питань і проблем, пов’язаних із паломництвом хасидів до Умані. Зокрема, обговорювали взаємодію хасидів із місцевим населенням та можливості зменшення напруги в місті через велику кількість паломників.

Також учасники зустрічі ознайомилися з елементами єврейської культури, її символікою та культурно-релігійною специфікою.

В Умані відбувся тренінг на тему паломництва та хасидизму

Крім того, учасники тренінгу визначили найбільш важливі проблеми, пов’язані з паломництвом хасидів, які потребують вирішення:

  • неврегульованість законодавства;
  • комунальні та кримінальні проблеми;
  • відсутність координаційного центру;
  • неосвіченість місцевого населення;
  • дискомфорт містян та інші.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я