В Умані відкрито меморіальну дошку командувачу Військово-Морських Сил України

0
913

21 квітня в Уманській загальноосвітній школі № 9 відбулося урочисте відкриття меморіальної дошки уманчанину, видатному військовому та громадському діячу, кандидату військових наук, заступнику міністра оборони України – командувачу Військово-Морських Сил України, віце-адміралу Володимиру Герасимовичу Безкоровайному.

У мітингу взяли участь міський  голова Олександр Цебрій, заступник командувача ВМС України, контр-адмірал Олексій Неїжпапа, командувач ВМС України (2014-2016 р.р.), віце-адмірал Сергій Гайдук, голова Одеського осередку асоціації Військово-Морських Сил України, капітан І рангу Олександр Калініченко, ветерани-підводники, ліцеїсти І курсу Одеського військово-морського ліцею, учні та учителі школи, громадськість міста.

Почесне право відкрити меморіальну дошку було надано міському голові Олександру Цебрію, контр-адміралу Олексію Неїжпапі, учениці школи № 9 Вікторії Мазуренко (онуці Володимира Герасимовича) та ліцеїсту Одеського військово-морського ліцею, віце-старшині ІІ статті Євгену Дацюку.

В Умані відкрито меморіальну дошку командувачу Військово-Морських Сил України«Володимир Герасимович став для всіх нас взірцем вірності українському народу та присязі. І наш обов’язок не тільки не втратити, а і примножити надбання нашого великого земляка», – сказав очільник міста.

 

 

Учасники мітингу вшанували світлу пам’ять про Володимира Безкоровайного хвилиною мовчання, запаливши свічки та поклавши квіти.

В Умані відкрито меморіальну дошку командувачу Військово-Морських Сил України

На заході представник Одеської Ради Миру Ірина Гриник запросила учнів школи взяти участь у флешмобі «Рушник миру», що проводиться межах Міжнародного проекту «Діти – юні посли миру». Учасники флешмобу готують спільний рушник, на який додають частини з міст і місць світу, вишиваючи на ньому відповідні географічні назви.

В Умані відкрито меморіальну дошку командувачу Військово-Морських Сил України

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я