В Умані визначили кращих легкоатлетів серед студентів

0
132

В Умані відбулися змагання з легкої атлетики за програмою молодіжних спортивних ігор 2018-2019 навчального року. Участь у турнірі брали команди Уманського педуніверситету, Уманського національного університету садівництва, професійного ліцею, а також медичного і педагогічного коледжів.

Про це йдеться на офіційному сайті Уманської міської ради.

За підсумками змагань переможцями та призерами стали:

СЕРЕД ЗАКЛАДІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ

І місце – команда УДПУ

ІІ місце – команда УНУС

В Умані визначили кращих легкоатлетів серед студентів

СЕРЕД КОЛЕДЖІВ ТА ЛІЦЕЇВ

І місце – команда педагогічного коледжу

ІІ місце – команда медичного коледжу

ІІІ місце – команда профліцею

В Умані визначили кращих легкоатлетів серед студентів

В ОСОБИСТОМУ ЗАЛІКУ:

100 м (дівчата)

І місце – Бурлака Катерина (УДПУ)

ІІ місце – Ткаченко Людмила (УДПУ)

ІІІ місце – Білокур Оксана (педколедж)

100 м (юнаки)

І місце – Степовик Назарій (УНУС)

ІІ місце – Маслюченко Максим (УДПУ)

ІІІ місце – Фрей Олександр (педколедж)

200 м (дівчата)

І місце – Богуславська Катерина (педколедж)

ІІ місце – Крицька Ярослава (УДПУ)

ІІІ місце – Ткач Яна (УДПУ)

200 м (юнаки)

І місце – Маніта Роман (УНУС)

ІІ місце – Артишко Ігор (УДПУ)

ІІІ місце – Степовик Назарій (УНУС)

400 м (дівчата)

І місце – Богуславська Катерина (педколедж)

ІІ місце – Шульгіна Анастасія (УДПУ)

ІІІ місце – Куца Аліна (УДПУ)

400 м (юнаки)

І місце – Артишко Ігор (УДПУ)

ІІ місце – Маніта Роман (УНУС)

ІІІ місце – Реджепов Байрам (УДПУ)

В Умані визначили кращих легкоатлетів серед студентів

800 м (дівчата)

І місце – Шульгіна Анастасія (УДПУ)

ІІ місце – Ткач Яна (УНУС)

ІІІ місце – Полонська Каміла (медколедж)

800 м (юнаки)

І місце – Духовний Валентин (УДПУ)

ІІ місце – Добродзій Артем (УНУС)

ІІІ місце – Ганджа Роман (УДПУ)

1500 м (дівчата)

І місце – Дзюбенко Людмила (медколедж)

ІІ місце – Балакіна Лілія (медколедж)

1500 м (юнаки)

І місце – Ретвіцький Володимир (педколедж)

ІІ місце – Добродзій Артем (УНУС)

ІІІ місце – Духовний Валентин (УДПУ)

Естафета 4х100 м (дівчата)

І місце – УДПУ

ІІ місце – Педколедж

ІІІ місце – Медколедж

Естафета 4х100 м (юнаки)

І місце – УДПУ

ІІ місце – УНУС

ІІІ місце – Педколедж

В Умані визначили кращих легкоатлетів серед студентів

Стрибки у довжину з розбігу (дівчата)

І місце – Ободовська Ірина  (УДПУ)

ІІ місце – Ткаченко Людмила (УДПУ)

ІІІ місце – Балакіна Альона (педколедж)

Стрибки у довжину з розбігу (юнаки)

І місце – Тастанкулов Владислав (УДПУ)

ІІ місце – Маслюченко Максим (УДПУ)

ІІІ місце – Грабовенко Назар (УДПУ)

Метання списа (дівчата)

І місце – Ободовська Ірина (УДПУ)

ІІ місце – Петренко Яна (УНУС)

Метання списа (юнаки)

І місце – Цап Сергій (УНУС)

Метання диска (дівчата)

І місце – Коврик Анна (УДПУ)

Метання диска (юнаки)

І місце – Цап Сергій (УНУС)

ІІ місце – Ворона Андрій (профліцей)

ІІІ місце – Поліщук Роман (УНУС)

В Умані визначили кращих легкоатлетів серед студентів

Метання молота (дівчата)

І місце – Петренко Яна (УНУС)

ІІ місце – Коврик Анна (УДПУ)

ІІІ місце – Лисак Анастасія (педколедж)

Метання молота (юнаки)

І місце – Поліщук Роман (УНУС)

Штовхання ядра (дівчата)

І місце – Лисак Анастасія (педколедж)

ІІ місце – Железнякова Анна (педколедж)

ІІІ місце – Зозуля Юлія (медколедж)

Штовхання ядра (юнаки)

І місце – Цап Сергій (УНУС)

ІІ місце – Ворона Андрій (профліцей)

ІІІ місце – Балеста Юрій (медколедж)

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я