В Умані вперше за час карантину засвітили світлові промені

0
352

12 травня в 25 містах України пройшла акція #СтопКультурнийКарантин. Уманці теж приєдналися до неї. Представники креативної індустрії спрямували в небо 30 світлових променів.

Про це повідомляють на сайті “ПРОЧЕРК”.

В Умані вперше за час карантину засвітили світлові промені

Проект #стопкультурнийкарантин своїми силами та коштами втілили в життя гравці ринку за 5 днів. До акції приєдналися близько 25 міст України. Вони використали 5400 світлових приладів.

В Умані Акція розпочалась о 22.00 і тривала до 00.00. Весь цей час із центральної площі міста нічне небо освітчували 30 світових променів.

-Вся креативна індустрія України об’єдналася щоб звернути на себе увагу Уряду. Ми не просимо повернути життя як було. Ми хочемо двохсторонього діалогу, щодо можливого сценарію виходу з карантину. Бо він існує для всіх окрім нашої галузі.,  – говорить директорка агенції «Умань концерт» Софія Чорномаз.

-Креативна індустрія – це сотні тисяч робочих місць. Серед нас артисти, організатори заходів, технічний персонал сцени, художники по світлу, звукорежисери, відеоінженери, декоратори, івент агенції, – додає директор прокатної компанії  «ShowArt Rent» Артем Коваль.

-Якщо нас раніше не чули, то зараз точно побачили, – каже власник магазину «МузON» Ігор Квітченко.

Також акцію в Умані підтримала студія AgroTV Ukraine.

За хештегом #стопкультурнийкарантин у соціальній мережі Facebook можна побачити тисячі зображень та відео, викладених користувачами, а онлайн-трансляцію переглянуло вже 120 тисяч глядачів.

Фото: Вячеслав Раушенбах

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я