В Умані вшанували пам’ять воїнів-інтернаціоналістів

0
831

В місті Умань відбулася низка заходів, присвячених до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 29-ту річницю виведення радянських військ з республіки Афганістан. Для тисяч юнаків закінчилась довготривала неоголошена війна.

В Умані пам’ятні заходи розпочалися проведенням мітингу біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам. Міський голова Олександр Цебрій вручив почесні грамоти учасників бойових дій в Афганістані та матеріальну допомогу сім’ям загиблих воїнів у Афганістані.

В Умані вшанували  пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

 

«Ви завжди там, де триває боротьба за справедливість, суверенітет та збереження територіальної цілісності рідної України. Ви були першими на Майдані, створили свою Афганську сотню та виборювали право України на Європейське майбутнє. Ви першими відгукнулися та стали на захист державного кордону країни і сьогодні ваші побратими воюють в зоні АТО, передаєте бойовий досвід молодим хлопцям, цим самим зберігаючи їм життя», – сказав під час мітингу міський голова Олександр Цебрій.

Уманські воїни-інтернаціоналісти, їхні родичі, учасники бойових дій, громадськість міста і представники влади поклали квіти до підніжжя пам’ятника та вшанували пам’ять про загиблих хвилиною мовчання.

Заходи продовжились в Міському будинку культури «Вечором пам’яті» за участю учасників бойових дій та студентської молоді.

В Умані вшанували  пам'ять воїнів-інтернаціоналістів

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я