В Умані визначили переможців спартакіади серед школярів

0
563

В місті Умань є добра традиція урочисто підводити підсумки спартакіади школярів загальноосвітніх навчальних закладів.

Нещодавно на центральному стадіоні в спортивній шерензі вишикувались представники колективів фізкультури шкіл №№1,3,4,5,8,9,11,12,14 НВК – гімназія, №№6,7,10,17.

Переможці і призери спартакіади були нагороджені грамотами та кубками:

За І місце:

  • серед шкіл другої групи – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9

серед шкіл першої групи – загальноосвітня  школа І-ІІІ ступенів №3.

За ІІ місце:

  • серед шкіл другої групи – навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа  І-ІІІ ступенів №10-медична гімназія»;
  • серед шкіл першої групи – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 імені Миколи Бажана.

За ІІІ місце:

  • серед шкіл другої групи – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 імені Олександра Пушкіна;
  • серед шкіл першої групи – навчально-виховний комплекс «Уманська міська гімназія – школа естетичного виховання».

За організацію спортивно-масової роботи та зайняті місця у спартакіаді школярів грамотами відділу з питань фізичної культури і спорту Уманської міської ради  були нагороджені:

  • Зорина Коваленко – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1;
  • Михайло Яременко – директор навчально-виховного комплексу Уманської міської гімназії – школи естетичного виховання;
  • Стефанія Шульга – директор навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня  школа  І-ІІІ ступенів №10-медична гімназія»;
  • Володимир Сокирський – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені М .П. Бажана  №11;
  • Ірина Тенц – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №9;
  • Андрій Пікалюк – директор загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Подяки відділу з питань фізичної культури і спорту за кваліфіковане суддівство змагань спартакіади школярів міста Умані 2017-2018 навчального року отримали: Владислав Грязнов, Анна Федотова, Олександр Носай, Людмила Копилова, Марія Бевзюк, Олександр Мельник, Олександр Глобчак та Олександр Онофрійчук.

Подяки  за підготовку команд до участі у спартакіаді школярів отримали вчителі фізичної культури:

  • Андрій Вікторович Ященко– школа №1;
  • Леонід Анатолійович Кульбіцький, Віталій Валерійович Маріяшко, Руслан Петрович Ручка– міська гімназія;
  • Станіслав Володимирович Максімцов, Олексій Олексійович Шеленков, Євгенія Вікторівна Бородай, Анатолій Павлович Дашкевич– школа №3;
  • Марія Миколаївна Бевзюк, Олександр Прохорович Мельник, Валерій Володимирович Івасюк– школа №11;
  • Олександр Федорович Онофрійчук, Оксана Григорівна Ященко– школа №9;
  • Олександр Людвігович Носай, Оксана Володимирівна Безверха– НВК №10 – медична гімназія.Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я