В Умані за хабарництво судитимуть керівника районного підприємства «Черкасиобленерго»

0
470

30 січня Уманська місцева прокуратура затвердила та скерувала до Уманського міськрайонного суду обвинувальний акт стосовно керівника одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго» за обвинуваченням у вчиненні корупційного злочину.

Про це йдеться на сайті Уманської місцевої прокуратури.

Начальник РЕМ обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 Кримінального кодексу України (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми).

Нагадаємо, що 10 жовтня 2018 року Уманська місцева прокуратура спільно з працівниками Управління захисту економіки в Черкаській області та слідчими Уманського відділу поліції припинила незаконні дії керівника одного з районних підприємств електромереж ПАТ «Черкасиобленерго».

Начальник РЕМ із залученням посередника вимагав від підприємця 5000 доларів за вчинення дій з використанням наданих повноважень в сприянні підприємницької діяльності.

11 жовтня Уманська місцева прокуратура повідомила начальнику РЕМ про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 368-3 КК України.

Наразі прокуратурою вживаються заходи для забезпечення розгляду справи в суді в розумні строки.

Довідка.

Санкція ч. 4 ст. 368-3 КК України передбачає покарання у виді позбавлення волі на строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, з конфіскацією майна.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я