В Умані закрили автозаправку, яка забруднювала повітря небезпечними речовинами

0
127

29 липня Черкаський обласний адміністративний суд закрив до усунення порушень автозаправну станцію в місті Умань. АЗС працювала без дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря, чим порушувала ст. 10, 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

Про це на своїй сторінці у соцмережі Facebook повідомив начальник управління екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександр Позняков.

У період з 27 лютого по 1 березня Державна екологічна інспекція Центрального округу перевіряла дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища ТОВ «Автотрансгаз».

Перевірка встановила, що дане підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу. У зв’язку з цим керівника ТОВ «Автотрансгаз» було притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крім того, Держекоінспекція звернулась до Черкаського окружного адміністративного суду щодо тимчасової заборони (зупинення) діяльності товариства до отримання відповідного дозволу.

29 липня Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов Держекоінспекції в повному обсязі та зобов’язав ТОВ «Автотрансгаз» зупинити діяльність до отримання дозволу на викиди забруднюючих речовин.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я