В Умані з’явилося два нових туристичних маршрути

0
243

5 та 6 грудня в Умані проходив воркшоп для гідів «Умань (не)відома: нові підходи, формати та теми у розповіді про знану і приховану спадщину міста». Під час заходу відбулася презентація двох нових туристичних маршрутів історичною частиною міста.

Воркшоп було організовано в рамках проєкту «ReHerit: спільна відповідальність за спільну спадщину», в якому беруть участь міста Львів і Умань. Про це повідомили у виконавчому комітеті Уманської міської ради.

В Умані з’явилося два нових туристичних маршрути

Серед 45 учасників воркшопу ― гіди Умані, Києва, Черкас, історики, краєзнавці, працівники музеїв ― ті, хто проводять екскурсії містом або розробляють різного типу історичні матеріали.

В Умані з’явилося два нових туристичних маршрути

Під час воркшопу було презентовано два туристичних маршрути: «Прогулянка єврейською Уманню», яку розробила львівська дослідниця і гід Олена Андронатій, і «Подорож вулицями старої та нової Умані», автором якої є викладач Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини Зоя Возна.

В Умані з’явилося два нових туристичних маршрути

Також у рамках воркшопу гідів ознайомили з новими підходами до проведення екскурсій і з різними форматами залучення аудиторії.

Крім того, гідів залучали до інтерактивних занять в групах, де вони розробляли маршрут з урахуванням особливостей аудиторії (група науковців, іноземні туристи, родина з дітьми, люди з інвалідністю тощо).

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я