В Уманських енергомережах зафіксували значне розкрадання електроенергії

0
216

ПАТ «Черкасиобленерго» виявило значні втрати під час транспортування електричної енергії. Це свідчить про неефективність виявлення розкрадання електроенергії. Зокрема, незадовільні показники у Черкаського міського, Черкаського РЕМів та Уманських енергомереж.

Про це йшлося 18 липня під час презентації результатів діяльності ПАТ «Черкасиобленерго» за перше півріччя 2019 року на нараді у головному офісі товариства.

«У зв’язку із запуском реформованої моделі ринку електричної енергії найбільш гостро постає питання втрат, пов’язаних з її транспортуванням. Проведений аналіз показує, що втрати складають приблизно 14%, а це свідчить про незадовільні результати роботи з виявлення розкрадання електроенергії», ― зазначив комерційний директор ПАТ «Черкасиобленерго» Ігор Дмитрієв.

З’ясувалося, що частина розподільних електромереж стабільно виконують доведені до них показники. Під час наради було відзначено позитивну динаміку Смілянського та Шполянського РЕМів. Незадовільні показники у Черкаського міського, Черкаського РЕМів та Уманських енергомереж.

Розрахунки за послуги з розподілу електроенергії по ПАТ «Черкасиобленерго» в цілому за звітний період склали 110%. Загалом, у рейтингу за результатами роботи у першому півріччі перші три місця посіли Жашківський, Кам’янський і Смілянський РЕМи.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я