В Уманській міській лікарні можна безкоштовно пройти діагностику онкозахворювань кишечника

0
22

Уманська міська лікарня отримала сучасний апарат для ранньої діагностики онкозахворювань. За підтримки народного депутата України Антона Яценка медичний заклад забезпечили ректороманоскопом. Обстеження повністю безкоштовне. Наразі діагностику вже пройшло 100 пацієнтів стаціонару міської лікарні.

Антон Яценко зазначив, що і далі працюватиме в інтересах людей.

Ректороманоскоп дозволяє максимально точно оглянути слизову оболонку кишечника, діагностувати запальні процеси, кишкову інфекцію, геморой, тріщини та інші патології, а також з високою точністю поставити діагноз.

Обстеження за допомогою ректороманоскопа є одним з кращих способів профілактики та ранньої діагностики онкозахворювань.

Ректороманоскопічне обстеження можна пройти за адресою: м. Умань, вул. Шевченка, 50, Уманська міська лікарня, стаціонар хірургічного відділення (5-ий поверх, оглядовий кабінет).

Підготовку до обстеження та відповідні маніпуляції здійснює лікар Яремчук Володимир Іванович. До нього потрібно звернутися заздалегідь, щоб отримати консультацію та правильно підготуватися до процедури. Процес підготовки триває кілька днів.

Довідка.

Станом на 1 січня 2019 року в місті Умань зареєстровано найвищий рівень онкозахворюваності у Черкаській області. Зокрема, зафіксовано 21 випадок раку сигмоподібної кишки (11 ― на запущеній стадії), а також 21 випадок раку прямої кишки (7 ― на запущеній стадії).

Варто зазначити, що 70% хворих виявляють онкозахворювання на пізніх стадіях. Тож своєчасна діагностика та профілактика на сучасному обладнанні здатні врятувати життя.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я