В Уманській службі зайнятості впровадили нову модель надання послуг

0
307

У практику роботи Уманського міського та районного центру зайнятості впровадили сервіс під назвою «електронна черга». За його допомогою кожен бажаючий може самостійно записатись на індивідуальний прийом до фахівця. Крім того, в обох центрах зайнятості було впроваджено інститут кар’єрних радників.

Про це йдеться на офіційному сайті Уманської міської ради.

Завданням інституту кар’єрних радників є впровадження в службі зайнятості єдиного куратора для безробітних.

Кар‘єрні радники є ланкою між клієнтом та потенційним роботодавцем. Ключовим показником ефективності їх роботи є швидкість та якість працевлаштування особи.

У кар’єрних радників є низка функціональних обов’язків. Вони допомагають громадянам усвідомити свої сильні особистісні якості, самостійно визначити наявні конкурентні переваги та скласти індивідуальний план працевлаштування.

Також кар’єрні радники навчають громадян самостійно шукати роботу, готуватися до співбесіди та складати резюме.

Фахівці підтримують безробітних у прийнятті рішень, пов‘язаних з кар’єрою, та мотивують досягати поставлених цілей. Вони навчають клієнтів долати психологічні перешкоди та спонукають їх проявляти активну й відповідальну позицію.

Кар’єрні радники також надають безробітним інформацію про умови проходження формального чи неформального професійного навчання, про переваги самостійного навчання та перелік суб‘єктів освітньої діяльності.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я