В Уманському національному університеті садівництва стартувала вступна кампанія

0
159

Вступна кампанія – 2019 стартувала з оприлюднення конкурсних предметів ЗНО, необхідних для вступу до Уманського національного університету садівництва. Вищий навчальний заклад опублікував на своєму офіційному сайті умови подання заяв для вступу для потенційних абітурієнтів.

Для тих, хто хоче здобути фах за освітнім рівнем «Бакалавр» на основі повної загальної середньої освіти на денній або заочній формі навчання, зараховуються бали сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання з трьох конкурсних предметів. Заяви для вступу подаватимуться виключно в електронній формі.

З 1 липня при приймальній комісії Уманського НУС працюватиме консультаційний центр із питань електронного вступу, покликаний допомогти вступникам розібратися з усіма тонкощами подання документів.

«Загалом, вступники матимуть можливість подати сім заяв на чотири спеціальності, де передбачено прийом за державні кошти. Подання заяв в електронній формі на спеціальності, на яких не передбачається прийом за державні кошти, обмежуватися не буде», ― зазначили у прес-центрі Уманського НУС.

Вступники, які мають право на спеціальні умови участі у конкурсному відборі та зарахуванні, подають заяви для вступу виключно в паперовій формі.

Під час подання заяв про участь у конкурсному відборі вступник повинен зазначити пріоритетність кожної заяви стосовно інших поданих ним заяв.

Уманський НУС прийматиме від абітурієнтів сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання, видані у 2017, 2018 та 2019 роках, крім оцінок з іноземної мови (приймаються лише сертифікати ЗНО 2018 та 2019 років).

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я