В Уманському НУС відбулась зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕС

0
552

Відлуння вибуху на ЧАЕС, що прогримів ще у минулому столітті, переслідує нас донині.Саме нагадування про ті страшні миті, а також характеристика їх наслідків у сьогоденні, стали темою виховної години для студентів Уманського національного університету садівництва.

В Уманському НУС відбулась зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕСВідкрив захід завідувач Центру культури та виховання студентів Петро Паєвський, який окреслив слухачам мету зібрання і представив доповідача, очевидця та безпосереднього учасника ліквідації аварії на ЧАЕС, полковника у відставці, члена товариства «Союз Чорнобиль України» Миколу Паливоду.

Микола Максимович розпочав свою розповідь з означення ролі та важливості відповідальності людини в організації атомної енергетики. Адже саме прорахунки в діяльності атомної електростанції призвели до непоправної трагедії, а замовчування її факту та пропагандистська провладна діяльність керівництва піддали небезпеці життя сотень тисяч українців.

Уже минуло 32 роки від того часу, як світ здригнувся від вибуху на ЧАЕС. Проте його наслідки не зникають, а навпаки – стають очевиднішими, поширенішими. І ми повинні завжди бути вдячними ліквідаторам, які, не шкодуючи власного життя та здоров’я, рятували світ від наслідків трагедії. І пам’ятати: іноді один безвідповідальний крок, одна хвилина малодушності вартують тисячі, сотні тисяч життів цілих поколінь.

В Уманському НУС відбулась зустріч з ліквідатором аварії на ЧАЕС

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я