В Уманському НУС заклали сучасний яблуневий сад

0
444

Розвиток світового садівництва показує, що найефективнішим типом промислового саду на сучасному етапі є інтенсивний сад на слаборослих підщепах, який характеризується високою продуктивністю за екологічно чистих та ресурсоощадних технологій. Такі типи садів стали давно звичайними для більшості країн Європи, південних регіонів і центральної зони нашої країни.

Пріоритетним напрямом розвитку Уманського національного університету садівництва  є впровадження високоінтенсивних технологій та досягнень сучасної світової науки у садівництво. Університет це постійнодіюча школа передового досвіду в садівництві та наукова база для розвитку галузі. Підготовку висококваліфікованих спеціалістів в університеті забезпечують шляхом поєднання теоретичного та  практичного навчання. Студенти мають можливість набути практичного досвіду безпосередньо в навчально-виробничому відділі Уманського НУС.

Цьогоріч колектив університету зустрів весну традиційним заходом закладанням нового інтенсивного яблуневого саду на площі 5 гектарів. Участь у закладанні саду брали студенти, викладачі та адміністрація університету на чолі з ректором професором Оленою Непочатенко.

В Уманському НУС заклали сучасний яблуневий сад

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я