В Уманському педуніверситеті пройде звітний концерт мистецьких спеціальностей

0
334

22 листопада в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбудеться святковий концерт з нагоди 30-ліття мистецьких спеціальностей.

Захід проходитиме у приміщенні актової зали навчального корпусу №3. Початок концерту о 13:00. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

В Уманському педуніверситеті пройде звітний концерт мистецьких спеціальностей

Довідково.

У 2005 році на базі мистецько-педагогічного відділення Інституту соціальної та мистецької освіти УДПУ було створено мистецько-педагогічний факультет. У 2015 році мистецько-педагогічний факультет реорганізовано у факультет мистецтв.

Факультет мистецтв УДПУ представляє один із найбільш цікавих напрямів вищої освіти ― професійну підготовку і виховання творчих особистостей у галузях музичного, хореографічного та образотворчого мистецтва.

Напрями підготовки:

  • музичне мистецтво (українське та зарубіжне музичне мистецтво, професійна підготовка);
  • хореографія (види хореографічного мистецтва: народний танець, класичний танець, сучасний танець, бальний танець, історико-побутовий танець);
  • образотворче мистецтво (українське та зарубіжне образотворче мистецтво, народне образотворче мистецтво, декоративне мистецтво України).

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я