В Уманському педуніверситеті з’явилася нова спеціальність

0
132

На факультеті соціальної та психологічної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини на курсах підвищення кваліфікації у сфері післядипломної освіти відкрито нову спеціальність для осіб з вищою освітою ― «073 Менеджмент галузі знань 07 Управління та адміністрування».

На курси підвищення кваліфікації запрошуються керівники, заступники керівників закладів освіти, факультетів, інститутів чи інших структурних підрозділів. Про це повідомили у прес-центрі УДПУ.

Метою курсів підвищення кваліфікації є професійний розвиток керівників та заступників керівників відповідно до державної політики у галузі освіти та забезпечення якості освіти. Для цього під час навчання буде реалізовано декілька завдань:

  • удосконалення раніше набутих та/або набуття нових компетентностей у межах професійної діяльності або галузі знань з урахуванням вимог відповідного професійного стандарту (у разі його наявності);
  • набуття особою досвіду виконання додаткових завдань та обов’язків у межах спеціальності та/або професії, та/або займаної посади;
  • формування та розвитку цифрової, управлінської, комунікаційної, медійної, інклюзивної, мовленнєвої компетентностей тощо.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я