В уманському ресторані «Колиба» отруїлась молода сім’я з Одеси

0
683

Нещодавно у місті Умань сімейна пара з маленькою дитиною отруїлася у ресторані. Постраждалі приїхали в місто з Одеси на своєму авто, щоб відвідати рідні місця. По дорозі додому вони вирішили перекусити у «Колибі», що знаходиться при виїзді з Умані. Після чого, на шляху до Одеси, усій родині  стало погано.

В уманському ресторані «Колиба» отруїлась молода сім’я з Одеси

В Одесі сімейну пару та їх маленького сина госпіталізували з важким харчовим отруєнням. Підозри лікарів пали на м’ясо та яйця, які вживала родина у ресторані «Колиба». Саме ці продукти, швидше за все, були зіпсованими.

«Їхали вже на Одесу, вирішили поїсти на доріжку. Це виявилося великою помилкою. Чоловік героїчно доїхав… Тримався з останніх сил», ― написала на своїй сторінці у Facebook постраждала Рая Денисова.

В уманському ресторані «Колиба» отруїлась молода сім’я з Одеси

За словами уманчанки, такого сильного отруєння в неї ще не було. Жінка шкодує, що не поцікавилася у людей, які заклади в Умані варто відвідувати, а які ні.

«Я дуже шкодую, що я поради ні в кого не спитала. З виду пристойний заклад. Нам сказали, що ми вже нічого не доведемо, мовляв, пройшов час. Та й Бог з ними, головне, щоб ніхто більше не постраждав!», ― повідомила Рая Денисова у Facebook.

Як повідомила постраждала, найважчим харчове отруєння було у її сина Нікіти. За словами жінки, після пережитого дитина боїться їсти не вдома.

В уманському ресторані «Колиба» отруїлась молода сім’я з Одеси

Рая Денисова жалкує, що поїздка в рідне місто ледь не стала горем для її сім’ї.

«Ця поїздка мене ледь в могилу не звела. Найбільш неприємним є те, що це сталося у моєму рідному місті. Приїхала в рідну Умань, і такий неприємний осад…», ― написала жінка у Facebook.

Усім відомо, що директором ресторану «Колиба» є уманчанин Олександр Ханапетов.

 

 

 

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я