В Уманському університеті садівництва відзначили жінок-науковиць

0
297

11 лютого святкується Міжнародний день жінок і дівчат у науці, запроваджений Резолюцією ООН у 2015 році. У цей день в Уманському національному університеті садівництва відзначили вклад жінок-науковиць, які працюють у стінах цього вищого навчального закладу.

«Наука ― це та галузь, де жінкам можна успішно конкурувати з чоловіками і, як показує практика, внесок жінок у цю сферу неоціненний. Відтак стає зрозуміло, що результат залежить лише від особистості, її ідей, продуктивності, а також здатності успішно розв’язувати наукові задачі», ― зазначили у прес-центрі Уманського НУС.

Жінки-науковці в Уманському НУС популяризують науку, пишуть статті, коментують резонансні події у наукових сферах та навчають студентів, передаючи їм естафету наукової діяльності.

У прес-центрі Уманського НУС відзначили жінок-науковиць, які зробили значний внесок у становлення вищого навчального закладу:

«Очолює колектив Уманського НУС ректор Олена Непочатенко. Її чуття професіонала та наполегливість стали прикладом для молодих науковців, які успішно захистили дисертації під її керівництвом і сформували цілу наукову школу з економіки сільського господарства.

Очолюють наукові школи Уманського НУС: декан факультету економіки і підприємництва, професор Юлія Нестерчук; талановиті завідувачі кафедр, професори: овочівництва ― Олена Улянич, технології зберігання та переробки зерна ― Ніна Осокіна, генетики, селекції рослин та біотехнології ― Людмила Рябовол; доктор сільськогосподарських наук, професор Анастасія Токар; кандидат сільськогосподарських наук, професор Жанна Шевченко.

Незгасимий науковий запал черпає колектив університету від очільниці профкому Маргарити Парубок; головного бухгалтера Наталії Лисої; директора Наукової бібліотеки Наталії Сомової; завідувачів кафедр: технології зберігання і переробки плодів та овочів ― Ірини Заморської, української та іноземних мов ― Наталії Комісаренко, обліку і оподаткування ― Людмили Мельник, маркетингу ― Оксани Пенькової, туризму та готельно-ресторанної справи ― Людмили Транченко».

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я