Від кабінету міського голови до парламенту: розпочався набір молоді до “Академії молодіжного лідера”

0
460

Розпочався набір прогресивної студентської молоді до “Академії молодіжного лідера” – своєрідної навчальної платформи, де учасники мають змогу дізнатись  всі тонкощі управління містом від міського голови Олександра Цебрія, також побачити зсередини роботу всіх структурних підрозділів Уманської міської ради і не тільки.

Картинки по запросу академія молодіжного Ð»Ñ–Ð´ÐµÑ€Ð°Від кабінету міського голови до Верховної Ради України: учасники “Академії молодіжного лідера” знайомляться не лише з управлінням містом, а мають змогу поспілкуватись з народними  депутатами України.

Заповнити анкету учасника до 1 жовтня за посиланням https://goo.gl/forms/4Q7r6gqQkISTc1s92

Як зазначають організатори, головними цілями “Академії” є  здійснення підготовки нового покоління лідерів, управлінців, менеджерів для Умані, ознайомлення учасників проекту із законодавчою та нормативною базою органів місцевого самоврядування.

Крім того проект спрямований на налагодження діалогу між владою та молоддю та створення Банку суспільно-корисних ініціатив.

Від кабінету міського голови до парламенту: розпочався набір молоді до "Академії молодіжного лідера"Навчання в “Академіії молодіжного лідера” триває протягом одного навчального року. За цей час учасники мають змогу дізнатись про всі тонкощі управління містом від міського голови Олександра Цебрія, також побачити зсередини роботу всіх структурних підрозділів Уманської міської ради.  Форми навчання найрізноманітніші: від  бесід,зустрічей тренінгів, круглих столів   до власних досліджень, поїздок , екскурсій.

Також “Академія молодіжного лідера” потрапила в десятку проектів-переможців Конкурсу кращих практик молодіжної роботи в Україні за 2017 рік.

Картинки по запросу академія молодіжного лідера

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я