Від міського до міжрайонного: конкурс «Уманська Коляда» став популярним в області

0
629

Виграти гроші у міському конкурсі «Уманська коляда» змогли не лише уманчани. Розпочатий два роки назад в Умані конкурс поширився на інші райони Черкаської області. Цьогоріч за призовий фонд боролися не лише команди уманчан, а й Тальнівщини і Христинівщини.

Вже третій рік поспіль в місті за підтримки міського голови Олександра Цебрія відбувається  конкурс колядок та щедрівок «Уманська коляда» з нагоди святкування новорічних свят. Цьогоріч конкурс з міського перетворився у міжрегіональний: до участі долучились творчі колективи не лише з Умані, а й з  Тального та Христинівки. Загалом взяли участь 23 колективи: від дитячих садочків та аматорських колективів до визнаних та професійних майстрів хорової справи.

Від міського до міжрайонного: конкурс «Уманська Коляда» став популярним в областіОрганізатори зазначають, що  у 2018 році були розширені умови конкурсу:  у минулорічному змаганні було нагороджено 6 учасників у двох категоріях, цього разу подарунки отримали 9 учасників у трьох номінаціях : «Краще вокально-хорове виконання» , «Краща театралізація»  та «Кращий дитячий колектив». Також в додатковій номінації «Наймолодший учасник» було нагороджено конкурсантку, якій лише 4 роки.

  • «Уманську коляду» планують продовжувати в наступному році, також  положення конкурсу будуть розширюватись, щоб дати змогу більшій кількості колективів позмагатись за цінні призи та продемонструвати власну творчість.   розповіла Гейко Тетяна Миколаївна, начальник відділу культури Уманської міської ради.

Грошові призи, які отримали учасники, пішли на розвиток колективів, їх майстерності та реалізацію творчих задумів.

Конкурс «Уманська коляда» створений заради того, щоб  примножити і зберегти українські традиції, популяризувати українське пісенне мистецтво задля підвищення рівня соціальної активності молоді, відродження українських народних традицій та популяризації аматорської творчості.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я