Від правосуддя не втечеш: в Умані знову взяли під варту громадян США, які знищили скульптуру Христа

0
190

14 лютого в Умані вдруге взяли під варту 19-річного та 20-річного громадян США, яких обґрунтовано підозрюють у хуліганстві. 19 січня хлопці частково зруйнували гіпсову скульптуру Ісуса Христа на березі ставка біля заводу «Мегометр». Вони вже двічі намагалися втекти з України, щоб уникнути відповідальності за скоєне.

20 січня громадянам США було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Тоді зловмисників вперше взяли під варту, але відпустили у зв’язку із внесенням ними застави.

«Всупереч обмеженням, покладеним на них ухвалою суду, громадяни США двічі намагались перетнути кордон України, у зв’язку з чим могли уникнути кримінальної відповідальності шляхом виїзду за межі України», ― зазначили в Уманській місцевій прокуратурі.

У зв’язку з цим Уманська місцева прокуратура звернулася до Уманського міськрайонного суду з клопотаннями про звернення застави в дохід держави та застосування щодо громадян США запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.

14 лютого суд розглянув клопотання прокуратури та задовольнив його у повному обсязі. Зловмисників знову взяли під варту.

Нагадаємо, громадянам США було повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 296 Кримінального кодексу України, а саме хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю, вчинене групою осіб.

Санкція ч. 2 ст. 296 КК України передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до чотирьох років.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я