ВІДЕО Хасиди в Умані арматурою та трубами перекрили вулицю

0
1027

Дві труби, арматура та ковадла – із таким знаряддям працівники хасидів зупинили рух через вулицю Белінського. Вона проходить повз могильний комплекс Цадика Нахмана і вже втретє її намагаються закрити… Що переможе – єврейська наполегливість чи українська злість, невідомо.

Хасиди хочуть тиші, українці – дорогу. Протистояння, жертвами якого стали покусаний паломником ДАІшник, пошкоджений новий асфальт та нервова система місцевих жителів, знову відновилось. Ідея перекрити вулицю в паломників виникла після ДТП, в якому загинуло кілька людей. Спочатку влада не звертала уваги на перекриту вулицю. Навіть коли в районі паломництва знайшли міну і труби стали перешкодою для автівки вибухотехніків, огорожу не зняли. Уманчан це дістало і одного дня, озброївшись болгарками, вони звільнили вулицю. У 2011 році асфальт відремонтували за державний кошт. А уже через тиждень паломники знову встановили огорожу… Коли її зняли, паломники вночі наказали бульдозером притягнути бетонні блоки. Жителі викликали міліцію. Цього разу для перекриття вулиці знову була обрана ніч – увечері дорога була, зранку – ні.
– Це вже знущання. – впевнений Олександр, місцевий житель. – я вже казав хасидам – поставте шлагбаум, візьміть дозвіл у влади. Зробіть по-людськи. А не перекривайте вулицю повністю. Бо раптом пожежа чи якісь негаразди, ні пожежний автомобіль не проїде, ні інша спецтехніка.
Зранку 21 березня жителі викликали наряд міліції. Дорога у 5 кілометрів зайняла півгодини. За цей час з’їхались журналісти. Побачивши відеокамери, паломники заметушились. Вийшли двоє різноробочих, які спочатку відвертали обличчя, але потім видерли труби з асфальту.
ВІДЕО Хасиди в Умані арматурою та трубами перекрили вулицюДовідка: Нині жителі району паломництва намагаються змусити уманську владу також прибрати збудовані нелегально торгові кіоски – на дитячій площадці та на дорозі.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я