ВІДЕО Паломник-мільйонер побив матір двох дітей

0
676

Молода матір двох дітей потрапила в райлікарню в синцях і підозрою на розрив звязок та перелом руки. Розповідає, що її побив паломник-бізнесмен Нахман Соломон, який у свій час супроводжував губернатора Сергія Тулуба та міського голову Умані Юрія Бодрова по Ізраілю та охоче позував з ними на фото. Тепер він пояснює свій вчинок міліції…
Нахман Соломон очолює релігійну громаду “Уманська єврейська асоціація”, має ізраїльське громадянство. Але проживає в Умані по вулиці Пушкіна, 30 та їздить містом на чорному Мерседесі s500 із американськими номерами. І саме під його турботливу руку мали потрапити землі з двома синагогами, які облдержадміністрація хотіла забрати в підприємства “Мегомметр”. Коли ж виник конфлікт із місцевими жителями, де у людей відібрали дитячу площадку й дорогу, він відзначився грубим поводженням з українськими жінками. Вони викликали міліцію. Тоді його правоохоронці пробачили – вочевидь міліція остерігалась багатого паломника, який на “ти” з обласною владою.

Цього разу сутичка сталася із матір’ю двох дітей. Вона прохала не розголошувати її ім’я – бо соромно перед сусідами й колегами, які знають її як сильну особистість, що одна виховує дітей. Зустрітись вдалось на п’ятий день після сутички, коли вона вже була вдома, а синці стали жовто-зеленуватими… “Не для преси” вона розповіла подробиці побиття.
ВІДЕО Паломник-мільйонер побив матір двох дітей10 травня Соломона доправили до міськвідділу міліції, де він провів три години. Після чого сів у свій Мерседес та спокійнісінько поїхав додому – у район паломництва. Коли журналісти у нього попрохали прокоментувати звинувачення, відповів коротко:
– Я нікого не бив. Я ніколи не ображав українських жінок. У мене ніколи з ними не було проблем. Це мої офіційні коментарі.
Проте архів відео сайту “Вечірня Умань” річної давнини говорить про зовсім інше… (відео)

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я