ВІДЕО Уманська молодь вдарила по сміттю

0
723
Десяток років – без прибирання. Хащі, сміття та шприци – такий антураж до меморіалу жертвам репресій та розстріляним політв’язням Чортківської тюрми мав зустріти родичів розстріляних на річницю загибелі. влада, жителі, за порядок не взялися. До справи долучилась молодь…
Дві вантажівки сміття та кущів, один пам’ятник ветерану відновили – такий результат п’ятигодинного „суботника”. – Громадський актив міста. А молодь зібралась через оголошення в мережі „Вконтакті”. Пліч-о-пліч працювали студенти, унсовці, громадські
Приємно, що у нас така небайдужа молодь. – розповідає Ярослав Скус, член Громадського активу. – попри канікули сезон ми зібрались та прибрали. Бо соромно, коли люди приїдуть усіх куточків України пом’янути родичів, стоятимуть у Дуже вдячний усім, хто долучився.
Разом із студентами порядок наводив Андрій Дикун – Президент виробників молока України та член громадського активу. Свою присутність прокоментував коротко:
– Колись мудра людина сказала, що той, хто не пам’ятає своє минуле, той не вартий свого майбутнього. Подивіться яка сьогодні сильна Німеччина, в якої ми виграли війну. Подивіться як вони доглядають за своїми загиблими. Навіть в України охайні могили. Подивіться який сьогодні сильний Ізраіль. яке охайне єврейське кладовище в Умані. А подивіться на Україну на це кладовище, де наші з вами предки лежать в чагарниках. Знову ж таки Україна починається з себе. памятати історію. Брати в руки сокири, граблі прибирати могили. Думаю, нашим предкам приємно. Прийшло людей більше, сподівались. Усім велике дякую.
Відновлена могила: Ярослав Скус, Андрій Дикун та Петро Шаповал встановили назад скинутий вандалами пам’ятник

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я