ВІДЕО В ніч на день Перемоги вандали розрили могилу героя-розвідника

0
692

Невідомі розкопали могилу і в пошуках орденів, викинули з неї хрестик, який був в руках померлого. В погоні за “легкими грошима” копачі не побоялись потурбувати могилу відомого ветерана Василя Пилиповича Карандевича в ніч на 9 травня – святий для ветеранів і жителів країн СНД день. Коли родичі прийшли з квітами у день Перемоги, їх зустріла розрита могила…

Померлий був кавалером ордену Слави і пройшов війну із героїзмом. Був снайпером, згодом розвідником. Двічі перепливав Дніпро, відзначився тим, що в одиночку врятував цілий полк – прикривав його висадку. Про нього писали книжки, кілька подвигів описані в поемі Олександра Твардовського “Василь Тьоркін”, про нього знає інтернет-енциклопедія Вікіпедія. Помер у 1995 році. З того часу рідні навідувались на могилу, що на кладовищі Міщанка часто.Лежав там із дружиною. До могили прийшли онучка і правнук. Повернулись в сльозах.
– У мене в голову не вкладається, як так можна вчинити. – розповідає родич ветерана Ігор Соболенко, який приїхав закопувати могилу. – коли на день Перемоги рідню чекав такий шок, викликали міліцію. Цих вандалів потрібно знайти і покарати ! Сплюндрували могилу !
Ветеран був похований із нагородними планками. Ордени і медалі залишились у сімейному музеї – щоб діти пам’ятали за подвиги діда. У міськвідділі міліції повідомили, що вандали розшукуються. Також за
дивним збігом обставин у п’ятницю на місцевому ринку не було жодного продавця медалей, які зазвичай займаються перекупкою військових нагород. В мережі інтернет комплект бойових нагород оцінюють від 10 до 20 тисяч доларів.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я