ВІДЕО Заступник губернатора розтрощив огорожу автобану і чудом вижив

0
610

На шаленій швидкості шестициліндровий сріблястий „Фольксваген Пассат” сьогодні зранку зніс огорожу автобану, перекинувся на дах і завис на електророзподільній шафі просто над прірвою… Коли прибули ДАІ і „швидка”, з автівки „скрутили номера” – щоб ніхто не дізнався, хто ж винуватець… Лише чудом водій та поважний пасажир вижили – вони врятувались в обіймах подушок безпеки німецького авто.
Ранок п’ятниці видався сонячним та напруженим: з усіх куточків області до Умані приїздили силовики на закриту нараду із губернатором. Туди не впустили журналістів, а можновладці поспішали, щоб не дратувати губернатора Сергія Тулуба. Один з його нових заступників Едуард Івакін, що лише в лютому був призначений на посаду „заступник голови – керівник апарату Черкаської обласної державної адміністрації”, вочевидь запізнювався. Його водій при з’їзді з автобану до Умані з боку Києва просто не вписався у поворот… Скрегіт заліза, кульбіт – і автівка висить над прірвою, де внизу автобусна зупинка і дорога…-         Мені відразу запам’ятались номера. – розповідає Олександр, який чекав автобус. – було багато нулів і остання цифра – п’ятірка. Потім їх зняли. Не розумію, навіщо так летіти, щоб у звичайному повороті так загриміти. Усе сталося за мить, швидкість була за сотню.

Коли вдалося дістатись до автівки, пассажирів вже не було. Едуарда Івакіна доправили на засідання, водія – до лікарні. Всередині авто не було жодних слідів крові. А від падіння на автобусну зупинку автівку захистив електричний розподільник.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я