«Відеозрада»: інформація про поганий стан дороги «Умань-Гайсин» виявилася фейком

0
345

Наприкінці минулого року завершився ремонт дороги у напрямку «Умань-Христинівка». А вже 3 січня у мережі Інтернет з’явився відеоролик, авторка якого стверджувала ― дорожнє покриття «розтануло», адже було невідповідної якості. Перевірити шокуючу інформацію вирішили журналісти телеканалу «1+1».

Журналістка «1+1» Олена Шворак особисто проїхала на автомобілі по дорозі в напрямку «Умань-Гайсин» і проінспектувала стан відремонтованого дорожнього покриття. Виявилося, що скандальний відеоролик про неякісний ремонт дороги «Умань-Гайсин» не що інше, як банальна підробка.

«Зняте жінкою відео вочевидь було «трохи» помонтоване, бо там складається враження, що дірява дорога починається просто за Уманню», ― зазначила Олена Шворак на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Журналістка додала, що поширення неправдивої інформації про низьку якість ремонту дороги в напрямку «Умань-Гайсин» є «відеозрадою».

Авторка скандального відеоролика видалила його з мережі Інтернет одразу ж після публікації результатів журналістського розслідування «1+1».

«Завжди будьте уважні та обережні з інформацією, яку отримуєте. Перевірити ніколи не завадить», ― прокоментували ситуацію в «Укравтодорі».

Нагадаємо, наприкінці 2018 року завершилася реконструкція шляхопроводу в напрямку «Умань-Христинівка». Відтепер замість так званої «дороги смерті» Умань та Христинівку сполучає фактично нова автодорога протяжністю 27,7 км. Крім того, для зручності водіїв було розширено на метр проїжджу частину з кожного боку. Цього вдалося досягнути за підтримки народного депутата України Антона Яценка.

«Відеозрада»: інформація про поганий стан дороги «Умань-Гайсин» виявилася фейком

За словами Антона Яценка, відео про нібито зіпсоване асфальтне покриття дороги «Умань-Гайсин» спрямоване на його дискредитацію. «Замовником фейкового відео є один депутат, але не буду опускатись до такого ж низького рівня, як він, та називати його ім’я», ― зазначив парламентар.

Антон Яценко пояснив, що деяким бездіяльним політикам не подобається, що він постійно працює над розбудовою округу, добивається виділення державного фінансування на ремонт доріг та інші проекти. Це і стає причиною для подібних провокацій.

Варто зазначити, що питання ремонту дороги «Умань-Христинівка» було вирішено за зверненнями Антона Яценка до Президента України Петра Порошенка та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана.

«Як народний депутат і співавтор Закону № 1763-VIII від 17.11.2016 про Дорожній фонд вдячний їм за це, а також Черкаській облдержадміністрації, обласній раді, які теж співпрацювали над цим проектом», ― зазначив Антон Яценко.

Народний депутат наголосив, що працюватиме і далі над розвитком округу та покращенням життя людей.

«Рекомендую тим, хто робив відео, краще витрачати гроші на добрі справи, а не на чорний піар», ― написав Антон Яценко на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я