Викладачів Уманського педуніверситету привітали студенти з Китаю, Угорщини та Чехії (ВІДЕО)

0
82

Студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які навчаються за програмами подвійного диплома та академічного обміну за кордоном, записали для професорсько-викладацького колективу відеопривітання з Днем працівника освіти.

Як зазначили у прес-центрі УДПУ, наразі вказані студенти продовжують навчання у Тяньцзінському університеті іноземних мов (Китайська Народна Республіка), Будапештському університеті імені Лоранда Етвеша (м. Будапешт, Угорщина) та Остравському університеті (м. Острава, Чеська Республіка).

Довідково.

Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини підтримує широкі міжнародні зв’язки із закордонними закладами освіти, науки та культури всього світу.

Сьогодні УДПУ співпрацює з установами Польщі, Франції, США, Канади, Німеччини, Білорусі, Туреччини, Італії, Португалії, Іспанії, Швеції та іншими країнами.

В університеті реалізуються проєкти академічної мобільності «Mobile+3», «Mobile+2», програма «Erasmus+», а також програми подвійного дипломування, орієнтовані на підтримку ініціатив у галузях освіти, культури та спорту.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я