ВІКТОР КУМАНОВСЬКИЙ

0
868

Дата та місце народження: 39 років, м. Умань.

Дата та місце загибелі: 7 серпня 2014 р.

Звання: Рядовий.

Загинув під час організованого прориву з оточення у «довжанському котлі» (сектор «Д») на з’єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Українські герої з боями вийшли в район Савур-Могили та Амвросіївки. Прорив тривав три доби.

Уманчанин Віктор Кумановський, якого вважали зниклим безвісти, загинув на Сході. Про це “Вконтакте” повідомила донька загиблого. Раніше Анастасія шукала свого тата, проте пізніше опублікувала світлину зі свічкою зі словами “Мій татусь – Герой”.

Віктор Кумановський був мобілізований. Спочатку його відправили до міста Черкас на навчання, а потім у зону проведення АТО. Останній місяць провів у Луганській області. На початку серпня Черкащину сколихнула звістка про те, що чоловік – загинув. Утім при впізнанні тіла з’ясувалося, що в труні лежало тіло іншого чоловіка. Рідні до останнього вірили, що чоловіку вдалося вижити.

Коли Віктор потрапив в зону АТО, періодично виходив на зв’язок з дружиною, проте місць, в яких перебував, ніколи не називав. Двоє дітей залишилося без батька…

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я