Володимир Гамалиця: Колеги, може скажемо «СТОП чорнуха»?

0
1765

До рекламного відділу редакції ВЧ Умань надійшов матеріал “Небезпечне будівництво: Люди пішли до мера Умані”.

Володимир Гамалиця: Колеги, може скажемо «СТОП чорнуха»?За публікацію цього матеріалу пропонувалися гроші. Ми зв’язалися з відправником матеріалу за телефоном: 067 249 79 79 та попрохали надати контакти людей, щоб журналіст зробив матеріал сам, якщо є проблема. І що за захист людей платити кошти не потрібно, бо конфліктні матеріали – це робота журналіста.

Пояснюючи, що згідно закону про рекламу в ЗМІ, надаватися площі можуть тільки під рекламу – коли замовник рекламує себе або свій товар. А не проти певної людини чи організації. Бо тоді це називається «чорнуха» або «замовний матеріал». А Вечірка споконвіку дотримується принципів – конфліктні матеріали мають бути об`єктивні, з висвітленням точок зору усіх сторін та ні в якому випадку не мають бути оплачені однією з зацікавлених сторін.

На що у відповідь почули, що «у нас до 400 регіональних сайтів, не хочете таке ставити, то ми в інших надрукуємо.»

Даний матеріал опублікували сайти: уманський http://www.umanportal.com (редактор Надія Зубова) та черкаський Про Все(редактор змінився, хто новий, ще не знаю).

Володимир Гамалиця: Колеги, може скажемо «СТОП чорнуха»?

Особливо мені прикро, що колеги на другий день після Дня журналіста, друкують на своїх шпальтах замовні матеріали негативного змісту.

Та особливо прикро за Про Все. Бо знаю їх колектив з гарної сторони.

Володимир Гамалиця: Колеги, може скажемо «СТОП чорнуха»?

Хочу нагадати, що ми не побудуємо нову державу, якщо залишимося продажними і будемо танцювати за кошти політиків, поширюючи чорнуху.

І чим ви кращі тоді за хабарників та бариг, про яких так радісно пишете?

З минулим Днем журналіста. Бережіть честь. І якщо будуємо нову державу без корупції, то давайте її справді будувати. А не прикриваючись пафосними лозунгами, продаватися політикам.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я