Володимир Гройсман в Умані: які питання розглядались під час робочого візиту Глави Уряду?

0
1694

Старт реконструкції доріг державного значення, обговорення інновацій в Умані та реалізація декількох проектів будівництва в «Софіївці» на загальну суму понад 75 млн гривень. Ці та інші питання обговорювали під час робочого візиту Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана до Умані.

Участь у зустрічі взяли голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко,  очільник міста Олександр Цебрій, народний депутат України Антон Яценко та інші посадові особи.

Олександр Цебрій обговорив з Володимиром Гройсманом можливість передачі до міської комунальної власності землі, яка перебуває на балансі Міністерства Оборони України, проте належним чином не використовується. Крім того очільник міста, представив проект, згідно якого, на отриманих земельних ділянках планується будівництво промислових об’єктів.

На цих землях планується розміщення сучасного технопарку та промислових потужностей, що сприятиме економічному розвитку нашого міста як інноваційного осередку регіону, створить нові робочі місця. До того ж, дозволить далі розвиватися туристичній інфраструктурі Умані. – зазначив Олександр Цебрій.

Yes

Також, під час робочого візиту Володимир Гройсман відвідав Товариство з обмеженою відповідальністю ТОВ «ШРБУ-48»,  яке спеціалізується на проведенні будівельних робіт  дорожнього полотна. Для гостей було продемонстровано основні технології виробництва асфальту.

Крім того Прем’єр-Міністр України проінспектував дорогу державного значення М-05 “Київ-Одеса”, на якій були розпочаті дорожні ремонті роботи. Як зазначалось раніше у 2018 році буде проведена реконструкція декількох автомагістралей державного значення.

Я їжджу тими самими шляхами, як і всі. Бачу те, що бачать всі. Але ті дороги, які мають вигляд американських гірок, це не дороги Гройсмана. Це символ безгосподарності минулого.  Я не той, хто буде прикривати реальний стан справ. Я готовий вирішувати проблеми.У 2018 році це виділено майже 47 млрд грн і заплановані достатньо серйозні проекти. Ми розпочали роботу такої мережі Львів – Тернопіль – Хмельницький – Вінниця – Умань – Одеса – Миколаїв – Херсон.– зауважив Володимир Гройсман.

YesНа завершення робочого візиту, Прем’єр-Міністр анонсував реалізацію декілької масштабних проектів будівництва в «Софіївці» на загальну сумму 75 млн гривень. За ці кошти планується створення японського саду, водоспаду зі штучним озером та української садиби. Також передбачено оновлення інженерних мереж парку. Реалізація всіх запланованих проектів дасть змогу не лише  збільшити туристичний потік до міста, а й внести «Софіївку» до Списку світової спадщини ЮНЕСКО.

Yes

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я