ВОЛОДИМИР РИЖАК

0
943

Дата та місце народження: 24 роки, с. Шарино, Уманський район,  Черкаська область.

Дата та місце загибелі: 2 серпня 2014., м. Докучаєвськ, Донецька область.

Звання: Рядовий.

Підрозділ: 6-й батальйон патрульної служби міліції особливого призначення «Шахтарськ».

Батальйоном «Шахтарськ» ліквідована диверсійна група терористів у Докучаєвську (Донецька область). Володимир загинув, захищаючи свого товариша в бою.

Володимир родом із села Шарин Уманського району. Він проживав у місті Києві, був активним учасником Майдану, а коли почалась розпочалась антитерористична операція — одразу записався в ряди Національної Гвардії. Останні три місяці провів у зоні проведення АТО. У своєму батальйоні він був чемпіоном по стрільбі. Товариші із його батальйону розповіли, що захищаючи свого друга в бою, він загинув від кулі снайпера. Батьки хлопця до останнього надіються, що в закритій труні лежить тіло не їхнього сина…

24-річний Володимир родом із села Шарин Уманського району. Він проживав у місті Києві. А останні три місяці свого життя провів у зоні проведення АТО. У своєму батальйоні він був чемпіоном по стрільбі.

Володимир Рижак був активним учасником Майдану.  Коли почалася АТО він став першим,  хто записався у ряди Національної гвардії.

Указом президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 р., «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я