Викладачі Уманського педуніверситету отримали електронні листи з погрозами

0
957

16 січня на особисті електронні адреси співробітників та структурних підрозділів Уманського державного педагогічного університету надійшли листи від так званої «ініціативної групи» з погрозами найближчим часом висвітлити в соцмережах «одіозні моменти» вступної компанії та освітнього процесу в закладі вищої освіти.

Листи викладачам УДПУ надійшли зі зламаної поштової скриньки. Члени «ініціативної групи» зазначили, що повідомлення з аналогічним змістом також отримали освітні заклади по всій території України.

Адміністрація УДПУ звернулася до викладацького складу вищого навчального закладу з проханням виважено поставитися до отриманих листів. В університеті вважають, що цей інцидент спрямований на зрив вступної кампанії та підрив авторитету УДПУ.

«Нині УДПУ ствердився як потужний заклад вищої педагогічної освіти, добре знаний своїми здобутками в Україні та за її межами, що готує фахівців для національної школи та зарубіжжя. Університет має офіційний сайт, на якому систематично і правдиво оприлюднюється вся інформація про заклад відповідно до вимог чинного законодавства», ― повідомили у прес-центрі УДПУ.

Варто зазначити, що кілька років поспіль УДПУ є лідером вступної кампанії серед закладів вищої освіти Черкащини та стабільно входить у першу сотню найкращих закладів вищої освіти України. Вперше за всю історію університету сьогодні там навчається понад 10 тисяч студентів.

Залишити відгук

Please enter your comment!
Введіть Ваше ім'я